Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 2024-07-22 do 2024-07-28 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00  
50 min

PUMP

Julia Eliasiewicz

FITNESS

50 min

TURBOSPALANIE

Julia Eliasiewicz

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Paula Trzuskawska

FITNESS

50 min

PUMP

Dagmara Waligóra

FITNESS

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Hanna Zielińska

FITNESS

ZASTĘPSTWO

 
10:00  
50 min

STRETCHING

Julia Eliasiewicz

FITNESS

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Julia Eliasiewicz

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

AKTYWNI+

Paula Trzuskawska

FITNESS

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Dagmara Waligóra

FITNESS

50 min

TURBOSPALANIE

Hanna Zielińska

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

PUMP

Paulina Szyc-Szal

FITNESS

11:00          
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Hanna Zielińska

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

TRENING OBWODOWY

Paulina Szyc-Szal

FITNESS

12:00          
50 min

FULL BODY WORKOUT

Hanna Zielińska

FUNKCJONALNA

60 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Martyna Manicka

FITNESS

16:30
50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Magdalena Bąkowska

FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Martyna Manicka

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Martyna Manicka

FITNESS

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Martyna Manicka

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

STEP&SHAPE

Damian Brandt

FITNESS

   
17:30
50 min

FULL BODY WORKOUT

Magdalena Bąkowska

FITNESS

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Martyna Manicka

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

PUMP

Martyna Manicka

FITNESS

50 min

SALSATION

Anna Ciemniecka

FITNESS

50 min

PUMP

Damian Brandt

FITNESS

 
50 min

PUMP

Hanna Zielińska

FITNESS

18:30
50 min

SALSATION

Olga Horla

FITNESS

50 min

ZUMBA

Natalia Welc

FITNESS

50 min

ZUMBA

Sandra Miecznik

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

STEP&SHAPE

Damian Brandt

FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Martyna Manicka

FITNESS

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Hanna Zielińska

FITNESS

19:30
50 min

TURBOSPALANIE

Marta Pałucka

FITNESS

50 min

STEP&SHAPE

Damian Brandt

FITNESS

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Monika Ratajska

FITNESS

50 min

TURBOSPALANIE

Damian Brandt

FITNESS

75 min

JOGA POWIĘZIOWA

Agnieszka Żok

FITNESS

   
20:30
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

ZASTĘPSTWO

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

TURBOSPALANIE

Magdalena Bąkowska

FITNESS

50 min

PILATES

Monika Ratajska

FITNESS

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika Ratajska

FITNESS

     
21:30  
60 min

BOKS

Michał Hoffa

FITNESS

 
60 min

BOKS

Michał Hoffa

FITNESS

     
← →
Pobierz aplikację mobilną